.

ŞİRKET POLİTİKASI

Değerlerimiz:
Çalışanlarımız en önemli varlıklarımızdır, onların kişisel ve mesleki gelişimi şirketimiz için önem taşır.

Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması sağlamaya çalışırız.Öğrenme, iyileştirme ve değişimin sürekliliğine inanırız.

- Faaliyetlerimizde; verilere dayalı, süreç odaklı yaklaşım ve insan kaynağının önemini benimseriz.

- Müşteri beklentilerini aşan kalitede ürünler üretmek.

- Yönetimde şeffaflık, tutarlı ve ulaşılabilir liderlik anlayışını benimser ve uygularız.

- Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak hedefimizdir.

- Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.

- Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek Hizmetlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek için çalışırız.

- Müşteri ve personel bilgilerinin gizliliğinin tüm çalışanlara iletilmesi ve gizlilik ilkesinin korunması adına faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlarız.

- Şirket politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamak.

DAHA HIZLI DESTEK İÇİN

Yan tarafta bulunan butona tıklayarak kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz!